Ostatni gotowy dom w inwestycji na Śródmieściu

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1 535 000 PLN, Pow. 225,55 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
225,55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Na Zboczu
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
HEX431123
Cena za m2:
6 805 PLN
Unikalna oferta  domu w centrum Gdańsku. Na słonecznym wzniesieniu, w willowym otoczeniu, z pięknym widokiem na panoramę miasta powstało 6 jednorodzinnych domów w zabudowie bliźniaczej. Oferowany dom to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć niezależność jaką niesie nowy dom z wygodą zarezerwowaną dla lokalizacji blisko centrum Gdańska.


  • Możliwość wykończenia pod klucz.

  • Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu z ochroną zadatku.

  • Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji biura i podatku PCC.


Usytuowane na słonecznym wzniesieniu Dom gwarantuje malowniczy widok na panoramę Gdańska. Kameralna zabudowa w obrębie ustronnego, starannie zaprojektowanego oraz zamkniętego osiedla, pozwala cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem. Dogodny dostęp do pobliskiego centrum pozwala korzystać z wszelkich udogodnień i sprawia, że jest to idealna propozycja dla szukających nowego domu w sercu miasta.

Dojazd do centrum, na słynną ulicę Długą czy do Forum Gdańsk nie sprawi trudności ze względu na dobre połączenie zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Rozwinięta infrastruktura ulicy Kartuskiej, w tym różnorodne zaplecze handlowe i usługowe oraz bliskość żłobka, przedszkola czy szkoły to duże udogodnienie dla mieszkańców. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w odległości zaledwie 200 metrów od Domów Malczewskiego. Dojazd ulicą Na Zboczu, prowadzący do dwupasmowej Alei Armii Krajowej, umożliwia szybkie dotarcie do Obwodnicy Trójmiasta oraz rozpościerających się za jej granicą Kaszub.

Cechą charakterystyczną Domów w tej inwestycji jest ich nowoczesna, elegancka oraz spójna dla całego osiedla architektura. Inspiracja stylem skandynawskim widoczna jest w wyważonym doborze szlachetnych detali dekoracyjnych, stonowanym klasycznym kolorze fasad oraz prostych i estetycznych formach budynków. Dopełnieniem harmonijnej formy są duże, narożne balkony oraz przeszklenia sięgające niemal pełnej wysokości pomieszczeń, dzięki którym słoneczne wnętrza otwierają się na panoramę Gdańska.

Część mieszkalna Domu składa się z dwóch poziomów: gościnnej strefy dziennej na parterze - kuchni z jadalnią oraz salonu z instalacją kominkową. Drugi poziom to prywatna strefa nocna z trzema sypialniami oraz dwoma łazienkami. Na poziomie -1 znajduje się nie tylko 2-stanowiskowy garaż, ale też przestrzeń o wysokości prawie 5 metrów, umożliwiająca stworzenie sali kinowej, lub siłowni z sauną czy wypoczywalnią. W tej części domu znajduje się również dedykowana powierzchnia pod studio lub pracownię z niezależnym wejściem.

Dom jest gotowy do odbioru! Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail