Malownicze działki budowlane koło Ostródy

Działka (Budowlana) na sprzedaż
123 000 PLN, Pow. 1 236 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 236 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Idzbark
Numer oferty:
HEX790736
Cena za m2:
99.51 PLN
Do sprzedaży oferuję dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej.
Działki wedle miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w części miejscowości Idzbark nad rzeką Drwęcą. Link ze szczegółami planu poniżej: http://bip.gminaostroda.pl/userfiles/uchw2015/uchw105_2015.pdf

Numery działek w ofercie sprzedaży:
58/10 o powierzchni 1236m2 - bezpośredni dostęp do drogi gminnej (ulica Źródlana)
58/11 o powierzchni 1630m2 - dostęp do drogi gminnej przez drogę wewnętrzną nr 58/7, (ten sam właściciel, co sprzedaje działki)
Prąd doprowadzony do każdej z działek. Sieć wodno-kanalizacyjna doprowadzona nieopodal czyli do działki 58/14, która znajduje się przy drodze powiatowej. W planach gminy sieć wodno-kanalizacyjna przebiegać będzie w drodze gminnej nr 59 (ulica Źródlana).

Czas dojazdu z Idzbarka do:
Ostródy: 10 min | Starych Jabłonek: 7 min| Grunwaldu: 22 min | Olsztyna: 30 min
Gdańska: 1h 15 min | Warszawy: 2h 45 min

Okolice Idzbarka są bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. W bliskim sąsiedztwie znajdują się Stare Jabłonki, w której odbywają się cykliczne imprezami jak Sielawa Blues, Festiwal Jabłka czy niedawne Mistrzostwa Europy w plażowej piłce ręcznej. Siedem kilometrów od wsi leży piękne miasto Ostróda, zaś 35 km stąd - stolica Warmii i Mazur, Olsztyn.
Na tych terenach Dr Irena Eris wybudowała SPA, a Władysław Jagiełło wygrał Bitwę pod Grunwaldem. Najbliższy zamek Zakonu Krzyżackiego znajduje się w Ostródzie, lecz możliwa będzie także wycieczka do Malborka, który znajduje się ok. 100 km stąd.

Żegluga Ostródzko-Elbląska to niezapomniana podróż - jedyna na świecie oferuje przejażdżkę statkiem po trawie, dzięki systemom pochylni i śluz, które są zabytkiem techniki, pomnikiem historii oraz jednym z 7 cudów Polski. W skansenie w Olsztynku można dowiedzieć się, jak żyli dawni Mazurzy i Warmiacy, a wiejskiego jadła można spróbować w oberży Mariaszek w Idzbarku lub Karczmie Warmińskiej w Gietrzwałdzie, gdzie znajduję się również Sanktuarium Maryjne.

Zapraszam na prezentację
Nieprawidłowy adres E-mail