OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ - OSŁONINO, UL. BURSZTYNOWA
Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1075 ha, położoną w malowniczej miejscowości Osłonino przy ul. Bursztynowej.
Nieruchomość znajduje się zaledwie 300 metrów od plaży i klimatycznego mola, co czyni ją doskonałą lokalizacją zarówno do celów rekreacyjnych, jak i inwestycyjnych.
Atuty lokalizacji:
23 km od centrum Gdyni
40 km do Gdańska
7 km do Pucka
Walory miejscowości:
Osłonino to spokojna, nadmorska wieś idealna dla osób pragnących bliskości natury i wytchnienia od zgiełku miasta. Miejsce to nie jest oblegane przez tłumy turystów, co gwarantuje ciszę, spokój i wyjątkową atmosferę.
W najbliższej okolicy znajduje się rezerwat przyrody „Beka”, chroniący słone łąki i rzadkie gatunki roślin. To raj dla miłośników przyrody i spacerów na świeżym powietrzu. Sama plaża, choć kameralna i wąska, urozmaicona jest malowniczym molem oraz pięknymi widokami na Zatokę Pucką.
Osłonino posiada również podstawową infrastrukturę: sklep, boisko do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci. To świetne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. W pobliskim Rzucewie można dodatkowo odwiedzić zabytkowy zamek, który stanowi lokalną atrakcję turystyczną.
Dlaczego warto?
wyjątkowa lokalizacja blisko plaży, mola i rezerwatu przyrody,
dogodna odległość do większych miast (Gdynia, Gdańsk, Puck),
spokojna i cicha okolica z klimatem nadmorskiej wioski,
idealne miejsce pod budowę domu wakacyjnego, całorocznego lub inwestycję turystyczną.
Działka Budowlana 300 Metrów od Plaży
lokalizacja: Osłonino, Bursztynowa
415 000,00 PLN
386,05 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Osłonino, Bursztynowa
- Powierzchnia:1 075 m2
- Numer oferty: HEX234925
- Cena: 415 000,00 PLN
- Cena za m2: 386,05 PLN