Zachwycający widok na zatokę Gdańską

Mieszkanie na sprzedaż
992 054 PLN, Pow. 93,59 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
93,59 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Letnica , Starowiejska
Rok budowy:
2023
Piętro:
14 na 17
Numer oferty:
HEX236574
Cena za m2:
10 600 PLN
Ostatni taki trójstronny apartament położony na jednym ostatnich pięter, wyjątkowej inwestycji. Z okien rozpościera się piękny widok na Bałtyk a samo osiedle położone jest tylko 2 km od piaszczystej plaży w Brzeźnie.


 • Mieszkanie w stanie deweloperskim, możliwość wykończenia pod klucz

 • Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu z ochroną zadatku

 • Zakup bez prowizji biura i podatku PCC


Osiedle to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu każdego z nich znajduje się wspólna zielona strefa rekreacyjna. Z mieszkań na wyższych piętrach będzie można podziwiać panoramę miasta i piękne widoki na Zatokę Gdańską.

Rozwiązania, które zastosowali architekci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców, także tych, którym bliska jest idea dbania o środowisko:


 • zielone tarasy rekreacyjne na dachach (zalety ekologiczne i mniejsze zużycie energii)

 • platformy widokowe

 • plac zabaw dla dzieci

 • dziewięć lokali usługowych

 • udogodnienia dla rowerzystów (stojaki rowerowe na terenie osiedla i w hali garażowej)

 • indywidualne miejsca garażowe w hali podziemnej

 • ledowe oświetlenie klatek schodowych

 • wideofonyLetnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uważany za jeden z najciekawszych stadionów piłkarskich świata, stał się atrakcją nie tylko dla fanów piłki nożnej ale także muzyki. Odbywają się tutaj koncerty światowej klasy artystów. Nowe perspektywy rozwoju Letnicy otworzył także kompleks - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo, w którym znajdziemy 3 hale wystawiennicze i 4 sale konferencyjne, powierzchnie biurowe oraz strefy rekreacyjne i restauracyjne.

Sąsiedztwo Stadionu i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo zapewni dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych, a w niedalekiej przyszłości powstanie w okolicy Nautilus Gdańsk - obiekt rekreacyjno-sportowy z parkiem wodnym i kompleksem basenów i saun oraz egzotyczna laguna.
Pobliski tunel pod Martwą Wisłą zapewnia szybkie połączenie dzielnicy z lotniskiem i sprawia, że Letnica stała jednym z najciekawszych obszarów inwestycyjnych Trójmiasta.

Wspaniała lokalizacja i duży potencjał rozwojowy przekonały nas, że to wyjątkowe miejsce do życia.

Osiedle powstaje w sąsiedztwie Drogi Zielonej - jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniającej wygodny wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej, Autostrady A1, oraz drogami ekspresowymi w kierunku Warszawy, Łodzi i Szczecina, przez tunel pod Martwą Wisłą. Dojazd samochodem do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Równie szybko można przedostać się do okolicznych dzielnic (Wrzeszcz, Oliwa, Zaspa, Jelitkowo i Brzeźno). Do przystanku komunikacji miejskiej jest kilka minut spacerem.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, prezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację.

Zapraszam na prezentację.

___

**Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail