Dwa pokoje 35,13m z ogródkiem Gdańśk Łostowice

Mieszkanie na sprzedaż
314 000 PLN, Pow. 35,13 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,13 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice , Pastelowa
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
HEX561203
Cena za m2:
8938.23 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,13 m2 znajdujące się na parterze w budynku 4 piętrowym z windą.

Mieszkanie:
Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, przewidywany termin odbioru budynku to IV kw 2022r. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz

W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje. Salon z aneksem kuchennym (16,53m), sypialnia (9,94m) przedpokój (4,39m) oraz łazienka (4,27m) o łącznej powierzchni 35,13m2.Z salonu wyjście na ogródek (23,17m)

Mieszkanie znajduje się od strony wschodniej.
Miejsce postojowe naziemne w cenie 15 000 zł brutto, miejsce postojowe w hali garażowej - w cenie 30 000 zł brutto, komórka lokatorska w cenie 2 000/m2 brutto.
W ofercie dostępne mieszkania w innych metrażach.

Osiedle:
Osiedla Pastelowego to zespół pięciu budynków, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachach zamontowane będą instalacje odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżają zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane będzie również oszczędne oświetlenie LED.
W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz budynków zaplanowano też nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Lokalizacja:
Osiedle Pastelowe jest zlokalizowane w gdańskich Łostowicach przy ul. Pastelowej z możliwością dojazdu od strony ul. Starogardzkiej i Przemian. Osiedle leży zaledwie 1 minutę jazdy samochodem od ul. Niepołomickiej, która prowadzi bezpośrednio do ul. Świętokrzyskiej, skąd można sprawnie dostać się do obwodnicy czy al. Havla (jednej z głównych arterii Ujeściska).

Inwestycja wyróżnia się doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają sprawny dojazd do wybranych części miasta. Atrakcyjne położenie osiedla umożliwia również korzystanie z rozwiniętej infrastruktury, pozwalającej na dotarcie samochodem do obwodnicy Trójmiasta w stosunkowo krótkim czasie. Najbliższa okolica sprzyja także codziennym potrzebom - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i inne punkty usługowe, a także szkoły, żłobki i przedszkola, które dodatkowo czynią Osiedle Pastelowe doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.


Zamieszczone zdjęcia przedstawiają jedynie wizualizację pomieszczenia.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC!

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu
Ewelina
570 776 305

Nieprawidłowy adres E-mail