Funkcjonale mieszkanie z dużym ogródkiem.

Mieszkanie na sprzedaż
509 000 PLN, Pow. 61,39 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,39 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice , Niepołomicka
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
HEX727183
Cena za m2:
8291.25 PLN
Do sprzedaży oferuję funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,39m2 z dużym (142,17m2) ogródkiem, do odbioru w IV kwartale 2022 roku.

Wszystkie mieszkania wyposażone będą w system Smart Home control, dzięki czemu będzie można zarządzać ogrzewaniem mieszkania z poziomu telefonu, tabletu lub komputera,
Liczne tereny zielone pozwolą na wypoczynek na świeżym powietrzu, a zadaszone parkingi rowerowe będą idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów wycieczek rowerowych.

Kilka słów o inwestycji:
Inwestycja wyróżnia się doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają sprawny dojazd do wybranych części miasta. Najbliższa okolica sprzyja także codziennym potrzebom - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i inne punkty usługowe, a także szkoły, żłobki i przedszkola, które usprawniają codzienne życie rodzinom z dziećmi.

Nowy etap inwestycji to zespół pięciu budynków, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachach zamontowane będą instalacje odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżają zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane będzie również oszczędne oświetlenie LED.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz budynków zaplanowano też nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, które obejmują:
• precyzyjnie przeprowadzone prace wykończeniowe,
• koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem mieszkania,
• 12-miesięczną gwarancję,
• kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania,
• współpracę z doświadczonymi projektantami.
Zakup mieszkania na rynku pierwotnym bez podatku PCC.
Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego dostępnego finansowania oraz oferujemy ubezpieczenie zadatku w przypadku transakcji na rynku wtórnym.

Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt: 729 911 814
Nieprawidłowy adres E-mail