Idealne pierwsze mieszkanie w Gdańsku.

Mieszkanie na sprzedaż
329 000 PLN, Pow. 34,07 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice , Niepołomicka
Rok budowy:
2022
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
HEX499391
Cena za m2:
9656.59 PLN
Do sprzedaży oferuję kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,07m2 z balkonem, do odbioru w IV kwartale 2022 roku.

Możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej w cenie 30.000zł lub miejsca pod chmurką w cenie 15.000zł. Ceny komórek lokatorskich to 2000zł/m2.

Wszystkie mieszkania na inwestycji wyposażone będą w system Smart Home control, dzięki czemu będzie można zarządzać ogrzewaniem mieszkania z poziomu telefonu, tabletu lub komputera,
Liczne tereny zielone pozwolą na wypoczynek na świeżym powietrzu, a zadaszone parkingi rowerowe będą idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów wycieczek rowerowych.

Kilka słów o inwestycji:
Inwestycja wyróżnia się doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają sprawny dojazd do wybranych części miasta. Najbliższa okolica sprzyja także codziennym potrzebom - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i inne punkty usługowe, a także szkoły, żłobki i przedszkola, które usprawniają codzienne życie rodzinom z dziećmi.

Nowy etap inwestycji to zespół pięciu budynków, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachach zamontowane będą instalacje odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżają zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane będzie również oszczędne oświetlenie LED.

W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz budynków zaplanowano też nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, które obejmują:
• precyzyjnie przeprowadzone prace wykończeniowe,
• koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem mieszkania,
• 12-miesięczną gwarancję,
• kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania,
• współpracę z doświadczonymi projektantami.
Zakup mieszkania na rynku pierwotnym bez podatku PCC.
Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego dostępnego finansowania oraz oferujemy ubezpieczenie zadatku w przypadku transakcji na rynku wtórnym.

Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt: 729 911 814
Nieprawidłowy adres E-mail