3 pokoje z ogródkiem | Cisza i spokój

Mieszkanie na sprzedaż
792 995 PLN, Pow. 55,84 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55,84 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Siedlce , Leona Wyczółkowskiego
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
HEX526727
Cena za m2:
14201.20 PLN
Inwestycja składająca się tylko z 6 nowoczesnych apartamentów, wyróżniających się elegancją, stylem oraz kameralnością. Budynek posiada halę garażową, komórki lokatorskie, windę oraz tereny zielone.

Nowoczesny budynek o niskiej zabudowie, zlokalizowany w śródmieściu Gdańska w willowej, zacisznej części miasta przy ul. Wyczółkowskiego o nowoczesnej architekturze i niepowtarzalnym charakterze zabudowy w bliskim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury. Wygląd budynku to estetyczna forma dopełniona ceramiką, stalą, stylową cegłą, betonem, szkłem zgodnie z aktualnymi trendami architektury użytkowej. W budynku znajdą się apartamenty jedynie trzy- i czteropokojowe z balkonami oraz ogródkami przydomowymi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lofty z antresolami lub użytkowymi poddaszami. Kształt budynku nawiązuje do otaczającej osiedle jednorodzinnej zabudowy. Atutem budynku są duże okna, balkony i tarasy zapewniające optymalne nasłonecznienie pomieszczeń.

Idealne miejsce na odpoczynek z rodziną dla osób lubiących spokój a jednocześnie aktywnych zawodowo i sportowo w centrum miasta. Blisko inwestycji znajduje się Urząd Miasta Gdańsk, zabytkowe Stare Miasto, centrum handlowe Forum Gdańsk, trasy rowerowe oraz trasy do biegania, maszerowania z kijami nordic walking oraz infrastruktura komunikacyjna.

Mieszkanie nr 0.2 (parter)
- powierzchnia mieszkania 55,84 m2
- powierzchnia ogródka i tarasu 102 m2

Zakończenie budowy IV kwartał 2021

0 % PROWIZJII 0 % PCC
Zakup bezpośrednio od Dewelopera
tel: 513-555-595
tel: 785-811-490
Nieprawidłowy adres E-mail