Jedyny taki loft centrum miasta

Mieszkanie na sprzedaż
677 250 PLN, Pow. 57,27 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,27 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Siedlce , gen. Stefana Grota-Roweckiego
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
HEX639852
Cena za m2:
11825.56 PLN
Oferowany apartament wyróżnia elegancja, styl oraz kameralność. Budynek posiada halę garażową, komórki lokatorskie, windę oraz tereny zielone.


  • Możliwość wykończenia pod klucz.

  • Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu z ochroną zadatku.

  • Oferta bezpośrednia - brak prowizji oraz PCC.


Loft mieści się na ostatnim - drugim piętrze w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, zlokalizowany w śródmieściu Gdańska w willowej, zacisznej części miasta przy ul. Stefana Grota Roweckiego o nowoczesnej architekturze i niepowtarzalnym charakterze zabudowy w bliskim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury. Wygląd budynku to estetyczna forma dopełniona ceramiką, stalą, betonem, szkłem zgodnie z aktualnymi trendami architektury użytkowej. W budynku znajdą się apartamenty jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe z balkonami oraz ogródkami przydomowymi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lofty z antresolami. W budynku znajduje się również wygodny parking, komórki lokatorskie oraz zieleń na terenie zewnętrznym inwestycji.

Idealne miejsce na odpoczynek z rodziną dla osób lubiących spokój a jednocześnie aktywnych zawodowo i sportowo w centrum miasta. Blisko inwestycji znajduje się Urząd Miasta Gdańsk, zabytkowe Stare Miasto, centrum handlowe Forum Gdańsk, trasy rowerowe, trasy do biegania oraz infrastruktura komunikacyjna.


Mieszkanie w stanie deweloperskim, prezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację.

Zapraszam na prezentację.

___

**Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Nieprawidłowy adres E-mail