Gdańsk, Sienna Grobla

Mieszkanie na sprzedaż
950 000 PLN, Pow. 67 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Sienna Grobla
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
HEX795047
Cena za m2:
14179.10 PLN
Do sprzedaży mieszkanie 3 -pokojowe w inwestycji Nadmotławie Apartments dewelopera Robyg- wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska, nad brzegiem Motławy. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Sienna Grobla na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, czyli ujścia rzeki Motławy do Martwej Wisły. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca z historyczną zabudową Starego Miasta, posiadająca bezpośredni dostęp do wód Motławy.

Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE GOLD. Wyjątkowe tarasy dachowe o powierzchni równej powierzchni mieszkania, luksusowe foyer z portierem, sala klubowa do dyspozycji mieszkańców i ich gości, a także strefa fitness.

Hala Garażowa wliczona w cenę mieszkania .

LOKALIZACJA
Ul. Sienna Grobla w centrum Gdańska. Dojazd samochodem do obwodnicy Trójmiasta zajmuje niecałe 15 minut, na plażę w Brzeźnie zaledwie kwadrans i tyle samo na szeroką plażę na Stogach. Inwestycja jest nie tylko dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, ale także z obwodnicą południową czy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Lokal położony nad Motławą. Z balkonu piękny widok na Starówkę i Motławę.

Zapraszam na prezentację
Nieprawidłowy adres E-mail