Kawalerka w dobrej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
193 596 PLN, Pow. 28,47 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 28,47 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Pruszcz Gdański , gen. Stanisława Skalskiego
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : HEX147095
  • Cena za m2 : 6 800 PLN

0% PCC, 0% PROWIZJI

W sprzedaży lokale mieszkalne 1, 2, 3 i 4 pokojowe - zadzwoń i zapytaj o szczegóły.Pruszcz Gdański - miasto z wyjątkowym charakterem!

Rozważając zakup mieszkania, zwracamy uwagę na wiele aspektów technicznych, nie zapominając przy tym o lokalizacji! Mieszkania znajdują się w atrakcyjnej, zachęcającej do codziennej aktywności okolicy, blisko rzeki Radunia. Jest tu zarówno Centrum Kultury i Sportu, jak i imponujące zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, 2 skateparki i 16 placów zabaw. A spragnieni relaksu mogą odpocząć na pobliskim deptaku w centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położona placówka to Przedszkole Niepubliczne im. Janusza Korczaka w odległości 6 minut pieszo, natomiast Przedszkole Prywatne „Promyczek” znajduje się w odległości 7 minut spacerem. Dostępna jest również opieka medyczna na najwyższym poziomie - w odległości 2 minut samochodem znajduje się Przychodnia Swiss Med, a niewiele dalej NZOZ Familia.

A do Centrum Gdańska dojedziemy stąd w zaledwie 15 min. samochodem!

Wyjątkowość lokalizacji polega na znakomitym połączeniu dostępności szkół, przedszkoli i centrów handlowych ze spokojem, który można odnaleźć wśród zieleni okalającej osiedle. Na tym terenie powstaną 3 nowoczesne 4 piętrowe budynki z mieszkaniami 1-, 2-, 3 i 4-pokojowymi.

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Niewielka odległość od zorganizowanej nad Radunią plaży miejskiej z parkiem grillowym sprawia, że jest to wygodne miejsce do codziennego życia, zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Dodatkowo tereny rekreacyjne, place zabaw i obiekty sportowe umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, a wykończenie części wspólnych będzie zgodne z najnowszymi trendami oraz przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Zapraszam do kontaktu.
Możliwość doradztwa finansowego w cenie.